Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Crash Bandicoot N Sane Trilogy | Výrobce: Activision
Cena: 743,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 899,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9104415
 
 

Crash Bandicoot N Sane Trilogy pro Nintendo Switch - popis


Přidej se ke slavnému vačnatci Crashi Bandicootovi, který míří na Xbox One se třemi nezapomenutelnými dobrodružstvími v nové ohromující podobě s HD grafikou.N. Sane Trilogy obsahuje hry Crash BandicootCrash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped. Všechny tři byly od základů znovu vytvořeny s pomocí nejnovější technologie, úplně nových zvukových nahrávek od původních dabérů a zbrusu nové grafiky, aby přinesly klasické herní zážitky do hraní nové generace.

Crash Bandicoot: 
Dr. Neo Cortex plánuje za pomoci špatné Uka Uka ovládnout svět a aby to dokázal vytváří geneticky vytvořené zvířata, která ho uctívat. Napříč desítkami úrovní se snažíte pomoci Crashovi, Aku Aku a ostatním, se kterými se snažíte zachránit zvířata, Crashovu přítelkyni a překazit Cortexove plány.

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back: 
Špatný Dr. Neo Cortex se vrací, ale tentokrát se snaží zachránit svět?

A dokonce požádal svého úhlavního nepřítele, Crashe, aby mu při tom pomohl. Je to další z jeho lstivých plánů, jak vlákat Crashe do jednoho ze svých podlých experimentů? Dokážete pomoci Crashovi, Aku Aku a jejich přátelům znovu zvítězit, nebo se přidáte do rád bezduchých Cortexovych následovníků?

Crash Bandicoot 3: Warped 
Vítejte v úplně novém dobrodružství, ve kterém se vydáte na cestování v čase!
Uka Uka znovu přinutila Dr. Cortexe k dodržování jejích zlomyslných plánů a vy musíte Crashovi pomoci je zastavit. Vydejte se na nová dobrodružství do středověku, ponořte se pod hladiny oceánů, jezděte na vodním skútru, motorce a dokonce létejte na dvojplošníku. Znovu na Vás čekají úrovně plné jablíček, ukrytých drahokamů, zda místností a nových nepřátel.

Crash Bandicoot N Sane Trilogy - obrázky a screenshoty

productsimages/9104415/thumbnails/th_CRASH-BANDICOOT-N-SANE-01.jpgproductsimages/9104415/thumbnails/th_CRASH-BANDICOOT-N-SANE-02.jpgproductsimages/9104415/thumbnails/th_CRASH-BANDICOOT-N-SANE-03.jpgproductsimages/9104415/thumbnails/th_CRASH-BANDICOOT-N-SANE-04.jpg
productsimages/9104415/thumbnails/th_CRASH-BANDICOOT-N-SANE-05.jpgproductsimages/9104415/thumbnails/th_CRASH-BANDICOOT-N-SANE-06.jpgproductsimages/9104415/thumbnails/th_CRASH-BANDICOOT-N-SANE-07.jpgproductsimages/9104415/thumbnails/th_CRASH-BANDICOOT-N-SANE-08.jpg
productsimages/9104415/thumbnails/th_CRASH-BANDICOOT-N-SANE-09.jpg