Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
StarLink: Battle for Atlas - Kharl Zeon Pilot Pack - XONE/PS4/SWITCH | Výrobce: UbiSoft
Cena: 157,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 190,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9104749
 
 

StarLink: Battle for Atlas - Kharl Zeon Pilot Pack - XONE/PS4/SWITCH pro Xbox one, PS4, Switch - popis


Vylepšete své dobrodružství a dosáhněte vítězství s balíčkem pilota Kharl Zeon a jeho schopností pilota: Vortex Shield. Vraťte nepříteli palbu s tímto mistrem gravitace.

Kharl Zeon je expedičním vědcem, který je nejšťastnější doma ve své laboratoři. Jeho rychlopalebný intelekt ho často odvádí od každodeních věcí jako je například sociální cítění. Skrývá v sobě celoživotní fascinaci k Wardenům a sní o tom, že jednou odhalí jejich prastaré tajemství

K použítí rozšiřujících balíčků Pilotů, Vesmírných lodí a Zbraní, je nutné vlastnit Starlinl: Battle for Atlas - Starter Pack. Všechny modulární hráčky pracují pozuze s hrou Starlink: Battle for Atlas a ovladači pro PS4, Xbox One a Nintendo Switch

Starlink: Battle for Atlas je akční adventura, v níž si složíš svou vlastní kosmickou loď a vydáš se na meziplanetární dobrodružství do studeného a rozlehlého vesmíru. Veď skupinu mezihvězdných pilotů, kteří používají modulární lodě, díky čemuž mohou měnit své vybavení a schopnosti za pohybu. Cestuj do hvězdného systému a spoj galaxii proti zlým ničivým silám.

Jak hrát s vašimi modulárními modely? Připojte vaše modeli k držáku ovladače a uvidíte, že vše připojené k ovladači v reálném čase ožije ve hře před vámi! Upravte si vaší hvězdnou loď za pomocí různých křídel, trupů, zbraní a pilotů. Přizpůsobte se tváří v tvář různým problémům a čelte jim v reálném čase!

StarLink: Battle for Atlas - Kharl Zeon Pilot Pack - XONE/PS4/SWITCH - obrázky a screenshoty

productsimages/9104749/thumbnails/th_447659.jpg