Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Sekiro: Shadows Die Twice | Výrobce: Activision
Cena: 867,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 1049,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9104853
 
 

Sekiro: Shadows Die Twice pro PlayStation 4 - popis


Nezemřete jen tak. V Sekiro: Shadows Die Twice od tvůrců z FromSoftware, stojících za takovými peckami jako je Bloodborne a série Dark Souls se dočkáte temného fantasy se zbrusu novou hratelností.

NA CESTĚ ZA ZÁCHRANOU 
Sekiro: Shadows Die Twice je akční adventura z pohledu třetí osoby s RPG prvky. Hra vás postaví do role zoceleného válečníka, jehož misí je záchrana jeho pána, mladého šlechtice, jenž je potomkem starodávné krve. Děj je zasazen do alternativního světa pozdního 16. století, konkrétně do japonského období Sengoku (také známého jako období válčících států), což bylo krvavé období dějin Japonska a hlavní hrdina je jednočlennou armádou na cestě za pomstou a záchranou.

SMRTÍCÍ ARSENÁL A STEALTH
Po cestě potkáte mnoho různorodých nepřátel a k jejich poražení vám bude sloužit smrtící arsenál a mocné ninja schopnosti, které vám umožní skrývat se, šplhat a samozřejmě bojovat s protivníky tváří v tvář v krvavých soubojích. Klíčovým prvkem hry je také zkoumání světa, odhalování nového vybavení a potkávání nových postav.

HARD CORE
Za hrou stojí uznávaný režisér Hidetaka Miyazaki a tak se můžeme těšit na doopravdy hard-core herní zážitek, který fanoušci od FromSofware očekávají. Hratelnost je obtížná, ale dovede ocenit. Souboje jsou kreativní a bosové jsou něco, co prostě dobře znáte z Bloodborne nebo Dark Souls her.

Sekiro: Shadows Die Twice - obrázky a screenshoty

productsimages/9104853/thumbnails/th_Sekiro_22.0.jpgproductsimages/9104853/thumbnails/th_image (6).jpgproductsimages/9104853/thumbnails/th_resize (2).jpgproductsimages/9104853/thumbnails/th_sekiro-shadows-die-twice-skok-v-plamenech.jpg