Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Final Fantasy XIII | Výrobce: Square Enix
Cena: 495,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 599,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9105169
 
 

Final Fantasy XIII pro - popis


Pokračování nejslavnějšího japonského RPG všech dob v dalším příběhu zasazeném do fantasy futuristického světa. Vžijte se do role hrdinky Lightning, vyvolené magickým krystalem, abyste napravili svět Cocoon a svrhli jeho autoritářskou vládu. Ta se svých nepřátel zbavuje jejich vyhoštěním do exilového místa Pulse, kde se ocitne i hlavní hrdinka a právě zde získá přátel, s nimiž se později vrátí bojovat do Cocoonu. Narušit však vratkou rovnováhu obou areálů může být nebezpečné.

Hra je postavena na zcela novém herním enginu, který nejen posouvá grafickou stránku hry směrem dopředu, ale nabízí také další posuny v herní mechanice, kde rozšiřuje rejstřík pohybů pro každou postavu, včetně skákání. Ano, jako tomu při Final Fantasy her bývá, ve hře si zahrajete hned za několik postav, jejichž dobrodružství dokreslují velmi emotivní hlavní příběhovou linii. Tahový soubojový systém zůstal na pohled stejný, i on však doznal několika zásadních vylepšení.

Hra je funkční na Xbox One a disponuje i 4K updatem pro Xbox One X

Final Fantasy XIII - obrázky a screenshoty

productsimages/9105169/thumbnails/th_final-fantasy-xiii-and-xiii2-bundle-pc-cd-key-4.jpgproductsimages/9105169/thumbnails/th_image.jpgproductsimages/9105169/thumbnails/th_images.jpgproductsimages/9105169/thumbnails/th_maxresdefault (11).jpg