Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Dark Souls Trilogy | Výrobce: Namco Bandai Games
Cena: 1314,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 1590,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9105486
 
 

Dark Souls Trilogy pro PlayStation 4 - popis


Kolekce Dark Souls Trilogy nabídne 3 legendární Dark Souls hry v jednom balíčku: Dark Souls RemasteredDark Souls II: Scholar of the First Sin a Dark Souls III: The Fire Fades Edition. Vstupte do fantastického světa Dark Souls, který nic neodpouští, a probojujte si cestu skrze hordy nemilosrdných nepřítel. Nyní za zvýhodněnou cenu!

Dark Souls III: The Fire Fades Edition
Jakmile všechny ohně vyhasnou a svět se promění v pustinu posetou ruinami, přichází studio FROMSOFTWARE v čele s výkonným ředitelem jménem Hidetaka Miyazaki s pokračováním věhlasně známé a žánrově určující série Dark Souls. Přichází Dark Souls III. Čeká Vás temné a pochmurné dobrodružství zasazené do rozsáhlého pokřiveného světa plného příšer, zákeřných pastí a skrytých tajemství. Dark Souls III: The Fire Fades Edition obsahuje původní hru Dark Souls III, DLC Ashes of Ariandel a DLC The Ringed City.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin
Připravte se na smrt.. opět.Druhý díl úspěšné trilogie opět zavede hráče do světa intenzivního hraní v obrovském světe, kde budou čelit neotřelým monstrům a smrtícím bossům. Dark Souls II: Scholar of the First Sin obsahuje původní hru a rozšíření The Lost Crowns Trilogy (Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King, Crown of the Ivory King)

Dark Souls Remastered
Oheň vzplanul. Zažijte znovu kriticky oceňovanou, žánr definující hru, která to všechno začala. Vraťte se do Lordranu v této nádherně přepracované hře s oslňujícími detaily ve vysokém rozlišení a se snímkováním 60 fps. Dark Souls Remastered zahrnuje obsah původní hry a DLC Artorias of the Abyss.

Dark Souls Trilogy - obrázky a screenshoty

productsimages/9105486/thumbnails/th_CI_DarkSoulsRemastered_Human01.jpgproductsimages/9105486/thumbnails/th_CI_NSwitch_DarkSoulsRemastered_Boss__1stboss.jpgproductsimages/9105486/thumbnails/th_darksouls-screenshot.jpgproductsimages/9105486/thumbnails/th_ss_e838ba952b6bf4dc5bd9bd2baa8d106266252994.1920x1080.jpg