Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Zumba Burn It Up! | Výrobce: 505 GameStreet
Cena: 736,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 890,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9106132
 
 

Zumba Burn It Up! pro Nintendo Switch - popis


Oblíbená taneční párty se vrací! Zumba® je globální hnutí, které dělá z cvičení zábavu. Každý týden se kurzů účastní přes 15 milionů lidí ve 186 zemích.
Dopřejte si svou dávku programu Zumba®, kdykoliv a kdekoliv se vám zachce, a to díky náročnému cvičení a hudbě, která vás rozpohybuje – včetně hitů z čelních příček žebříčků hitparád a originálních skladeb Zumba. Sledujte svoje pohyby pomocí ovladačů Joy-Con a získejte odměny za energické tančení v rytmu.

Hlavní vlastnosti:
- Přes 30 skladeb: Zatančete si na dnešní hity včetně „I Like It“ (Cardi B, Bad Bunny & J Balvin) a „Level Up“ (Ciara) i na dynamické originální skladby Zumba®, které vás zaručeně rozpohybují.
- Vyberte si taneční styl: Nastavte si intenzitu cvičení pomocí nových metod a oblíbených klasických režimů včetně náročných tanečních stylů z celého světa.
- Hvězdní instruktoři: Učte se od těch nejlepších! Hvězdní instruktoři ze skutečného života vám budou při cvičení dodávat motivaci.
- Úžasná živá grafika: Dejte svému cvičení šmrnc díky stylovým lokacích s ohromující živou grafikou, která reaguje na váš způsob hry a odměňuje vás za vaše úsilí.
- Cvičení na cestách: Cvičte doma nebo na cestách! Žádné výmluvy – nyní můžete své oblíbené taneční fitness cvičení stihnout kdykoliv a kdekoliv.
- Roztančete párty: Zábavu si s vámi mohou užít až 4 hráči!
- Skutečné výsledky: Vyberte si ze 30 kurzů podle své kondice, nastavte si osobní cíle a pochlubte se se svými úspěchy přátelům.

Zumba Burn It Up! - obrázky a screenshoty

productsimages/9106132/thumbnails/th_4778658.jpgproductsimages/9106132/thumbnails/th_5794230.jpgproductsimages/9106132/thumbnails/th_613447.jpg