Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Bloodstained: Ritual of the Night | Výrobce: 505 GameStreet
Cena: 321,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 389,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9106174
 
 

Bloodstained: Ritual of the Night pro Xbox One - popis


Hra Bloodstained: Ritual of the Night je zasazená do Anglie 19. století. Paranormální síly daly povstat démony zamořenému hradu a odhalily křišťálové úlomky nabité obrovskou magickou mocí. Hráči se ujmou role osiřelé Miriam, které v důsledku zlé kletby krystalizuje tělo. Aby Miriam zachránila lidstvo i sebe samu, musí se probojovat hradem a sbírat, vyrábět a odemykat širokou škálu zbraní, vybavení a kořisti, aby porazila vyvolávače Gebela a bezpočet poskoků a pekelných bossů, kteří na ni čekají.

Vlastnosti hry

IGAVANIA ŽIJE DÁL 
–Koji Igarashi, jeden ze slavných kmotrů žánru, vytváří nové, moderní akční RPG z bočního pohledu, které uspokojí všechny fanoušky jeho díla.

HLUBOKÁ A ROZSÁHLÁ HRATELNOST
– Odemykejte kouzla a schopnosti; nacházejte, vyrábějte a vylepšujte několik druhů zbraní a speciálních předmětů, které změní vzhled Miriam, a kombinujte vybavení a schopnosti, abyste si našli vlastní styl hry.

NESKUTEČNÁ ZNOVUHRATELNOST 
– Kromě bohatého příběhového zážitku pro jednoho hráče si užijte i alternativní konce. Po premiéře do hry přibude téměř tucet dodatečných herních režimů v rámci bezplatných aktualizací, včetně online a lokálních kooperačních a soutěžních režimů, například Roguelike, Boss Rush, Chaos Mode a extra vysoké obtížnosti.

VYSOCE KVALITNÍ 2,5D GRAFIKA
– Všechno ve hře Bloodstained je vyobrazeno s pečlivými 3D detaily ve scrollovacím 2D prostředí, které se v průběhu hry mění a vyvíjí.

ORCHESTRÁLNÍ HUDBA OD LEGENDÁRNÍCH SKLADATELŮ 
– Hudba v Bloodstained, kterou složili Michiru Yamane (Castlevania: Symphony of the Night) a Ippo Yamada (Resident Evil), zaručuje nezapomenutelný zážitek.

IGŮV NEJVĚTŠÍ HRAD
– Herní mapa hry Bloodstained je tou největší za celou kariéru Kojiho Igarashiho a fanoušci jeho charakteristického stylu si budou moct užít rozsáhlý svět.

NABÍDKA NĚKOLIKA POSTAV
– Kromě záhadné Miriam na vás čekají tajné hratelné postavy, které si můžete odemknout.

Bloodstained: Ritual of the Night - obrázky a screenshoty

productsimages/9106174/thumbnails/th_1493715.jpgproductsimages/9106174/thumbnails/th_1984235.jpgproductsimages/9106174/thumbnails/th_3705430.jpgproductsimages/9106174/thumbnails/th_4170345.jpg