Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition | Výrobce: Square Enix
Cena: 743,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 899,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9106809
 
 

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition pro Xbox One - popis


Představujeme Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition - kompletní vydání úspěšné dobrodružné hry z roku 2018 v hlavní roli s legendární hrdinkou Larou Croft.

Vydejte se na definující cestu Lary Croft a zažijte okamžik její přeměny v Tomb Raidera. Ve hře Shadow of the Tomb Raider se Lara musí naučit přežít ve smrtícím prostředí džungle, překonávat děsivé nástrahy hrobek a vytrvat i v těch nejtěžších chvílích. Mezitím, co se Lara snaží zachránit svět před mayskou apokalypsou, dojde k jejímu přerodu v hrdinku známou jako Tomb Raider.

Hra Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition obsahuje základní hru a navíc 7 herních dodatků:
- The Forge
- The Pillar
- The Nightmare
- The Prince of Survival
- The Serpent´s Heart
- The Grand Caiman
- The Path Home

Klíčové prvky:
- Přežijte nástrahy nejnebezpečnějšího místa na planetě: Ovládněte okolní prostředí abyste přežili. Prozkoumávejte podvodní lokace plné trhlin a hlubinných tunelů.
- Pokuste se splynout s džunglí: Lara, proti které stojí okolní prostředí v jasné přesile, se musí naučit využívat džungli pro svůj prospěch. Provádějte rychlé útoky nebo se v mžiku vytraťte jako jaguár, využívejte bahno pro kamufláž a šiřte v nepřátelích strach a rozpoutejte tak chaos.
- Objevujte temné a zrádné hrobky: Hrobky jsou nyní ještě mnohem děsivější než dříve a jejich dosažení vyžaduje pokročilé techniky a dovednosti. Jakmile se ocitnete uvnitř, budete obklopeni smrtícími puzzly.
- Odhalte živoucí historii: Objevte město skryté hluboko v džungli a prozkoumávejte obrovský svět plný neuvěřitelných lokací.

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition - obrázky a screenshoty

productsimages/9106809/thumbnails/th_2670478.jpgproductsimages/9106809/thumbnails/th_3040448.jpgproductsimages/9106809/thumbnails/th_7529577.jpgproductsimages/9106809/thumbnails/th_8375339.jpg