Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
The Walking Dead: A Telltale Games Series Remastered | Výrobce: Skybound Games
Cena: 660,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 799,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9107200
 
 

The Walking Dead: A Telltale Games Series Remastered pro Xbox One - popis


Prožijte celý příběh mladé Klementýnky, během něhož se postupně promění z malé vystrašené dívenky v sebevědomou osobnost schopnou přežít tváří v tvář nemilosrdnému osudu.
Klementýnka, představující světélko naděje v jinak temném světě, nalezne během svého putování řadu ochránců, odolá mnoha hrozbám a naučí se přežít v postapokalyptickém světě, ve kterém jsou slabí často rozdrceni a nelítostní obvykle získají to, co chtějí. Jako někdo, kdo je při každém střetu v nevýhodě, musí Klementýnka přelstít a silou vůle udolat protivníky silnější, než je ona sama, aby se i přes svůj malý vzrůst mohla nakonec stát jedním z nejhouževnatějších přeživších.
Je pouze na vás, nakolik bude Klementýnka důvěřovat ostatním, koho si zamiluje, komu ublíží a k čemu se přikloní, když nepůjde zachránit každého. S vylepšenou grafikou a bonusovým obsahem ze zákulisí vývoje představuje tato kolekce ten nejlepší způsob, jak prožít Klementýnčinu cestu v celé její délce a zjistit, jak její příběh skončí.

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series obsahuje následující vylepšení a bonusový obsah

Grafická vylepšení:
 Výtvarný styl zvýrazňující černou barvu přináší vylepšenou vizuální podobu ze čtvrté sezony i do všech předchozích sezon této oceňované série. Tato kolekce také přidává plné dynamické nasvícení v epizodách, kterým se tohoto vylepšení dříve nedostalo.

Bonusový obsah ze zákulisí vývoje:
 Exkluzivní pohled vývojářů, dabérů a dalších členů týmu, kteří vdechli život Klementýnčinu příběhu, na spletitosti vývoje této série. Těšit se můžete na víc než deset hodin komentářů a krátký dokumentární film „Return of the Walking Dead“.

Vylepšení hratelnosti:
 Plynulejší animace postav, přesnější synchronizace rtů a další vylepšení v hratelnosti i uživatelském rozhraní dělají z této kolekce definitivní zážitek z herního světa Živých mrtvých v podání vývojářského studia Telltale Games.

Ještě víc digitálních bonusů:
 Hudební přehrávač obsahující přes čtyřicet skladeb ze všech sezon, galerie výtvarných konceptů, prohlížeč trojrozměrných modelů postav umožňující přehrávat jejich repliky a nové trojrozměrné rozhraní s původními nabídkami a hudbou ze všech předchozích sezon.

The Walking Dead: A Telltale Games Series Remastered - obrázky a screenshoty

productsimages/9107200/thumbnails/th_3412065.jpgproductsimages/9107200/thumbnails/th_6323040.jpgproductsimages/9107200/thumbnails/th_6481166.jpgproductsimages/9107200/thumbnails/th_8063629.jpg