Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 - černá | Výrobce: Xiaomi
Cena: 9239,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 11179,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9108129
 
 

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 - černá pro koloběžky - popisElektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2


Moderní elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 poslouží jako stylové vozítko pro děti i dospělé, které zajistí nejen rychlé přesuny po městě, ale užijete si s ní i spoustu zábavy. Díky pevné odolné konstrukci z leteckého hliníku zajistí pohodlnou jízdu i po nerovném povrchu a neuškodí ji ani slabý déšť. Stupátko koloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 je opatřeno hliníkovou vrstvou s texturou, která zabraňuje klouzání nohou.

Vynikající jízdní vlastnosti koloběžky Xiaomi
O maximálně pohodlnou a bezpečnou jízdu se postarají 8,5" pneumatiky s vynikající přilnavostí a tlumením nárazů. Ve výbavě koloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 nechybí ani přední i zadní LED světlo a výkonná kotoučová brzda.

Tempomat vám ušetří práci
Sofistikovaný systém regenerace kinetické energie (KERS) obnovuje kinetickou energii pohybující se koloběžky během delšího brzdění. Tempomat pomáhá udržet konstantní rychlost nastavenou řidičem, a tak mu uleví od neustálého tlaku a napětí.

Praktická skládací konstrukce
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 se pyšní kompaktním skládacím designem a nízkou hmotností, takže v případě potřeby stačí uvolnit řídítka a sklopit je k zadnímu kolu. Sklopením řídítek získáte praktické madlo pro snadné přenášení koloběžky, díky čemuž ji můžete vzít s sebou např. do MHD, školy či kanceláře, nebo pohodlně uložit do kufru auta.


Mějte svoji koloběžku pod kontrolou
Koloběžku Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 snadno propojíte s mobilním telefonem pomocí bezdrátové Bluetooth technologie. Mobilní aplikace Mi Home umožní kontrolovat kapacitu baterie a hodnotu aktuálního dojezdu. Rovněž jsou zobrazeny informace o ujeté vzdálenosti a maximální dosažené rychlosti. K dispozici je i funkce uzamčení koloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2.

Elektrická koloběžka - maximální rychlost 25 km/h, s dojezdem až 45 km, výkon motoru 300 W, kapacita baterie 12800 mAh
Manuál ke stažení ZDE

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 - černá - obrázky a screenshoty

productsimages/9108129/thumbnails/th_191572.jpgproductsimages/9108129/thumbnails/th_7644195.jpg