Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Immortals Fenyx Rising Gold Edition | Výrobce: UbiSoft
Cena: 1074,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 1299,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9108589
 
 

Immortals Fenyx Rising Gold Edition pro Xbox One - popis


Immortals Fenyx Rising™ vdechuje život velkolepému mytologickému dobrodružství. Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

V sázce je osud světa – poslední nadějí bohů jste vy.

Immortals Fenyx Rising je svěží a vtipné pojetí akčně dobrodružné hry v otevřeném světě, které přináší dynamickou akci, souboje a příběhy inspirované řeckou mytologií. Toulejte se svobodně po nádherně stylizovaném světě a používejte mimořádné schopnosti, které vám darují bohové, proti děsivým bájným monstrům. Čekají na vás zrádné zkoušky, hrdinské skutky a samotné podsvětí, které prověří vaši odvahu. Prožijte příběh z dávných věků o bozích a monstrech a staňte se legendou, kterou vám bylo souzeno být.

POUŽÍVEJTE SÍLU BOHŮ
Olympští bohové vás požehnali svými dary: máte k dispozici Daidalova křídla, Achilleův meč, Odysseův luk a další vybavení, stejně jako legendární schopnosti, které vám pomohou získat výhodu v bitvě. Bojujte s bájnými příšerami, řešte starověké hádanky a prozkoumejte rozsáhlý otevřený svět.

POSTAVTE SE BÁJNÝM NEPŘÁTELŮM
Utkejte se s legendárními protivníky, jako je Kyklop, Medúza či Minotaurus, a postavte se nakaženým hrdinům, jako je Achilles. Bojujte s nimi v rychlých vzdušných a kontaktních soubojích a kombinujte božské schopnosti a zbraně.

PROZKOUMEJTE STYLIZOVANÝ OTEVŘENÝ SVĚT
Objevte nádherně vykreslený živoucí fantasy svět. Pobíhejte, šplhejte a létejte po sedmi jedinečných regionech, z nichž každý je inspirovaný určitým bohem.

ZDOLEJTE HRDINSKÉ ZKOUŠKY
Pomocí důvtipu a speciálních dovedností vyřešte náročné hádanky a hlavolamy v pokladnicích nebo se zapojte do strategických bitev s bossy a zvyšte si sílu a vylepšete schopnosti.,VYBUDUJTE SVOU LEGENDU
Přizpůsobte si vzhled postavy a objevte nové zbroje a vybavení inspirované řeckou mytologií. Sbírejte materiály po celém světě a vyrábějte mocné předměty a vylepšujte si vybavení na výpravě za svým osudem.

Immortals Fenyx Rising™ Gold Edition obsahuje celou hru a následující digitální obsah:
SEASON PASS:
- Obohaťte si dobrodružství díky season passu! Obsahuje nové herní zážitky a jeden bonusový úkol – Když cesta začne být kamenitá – se samostatnými herními odměnami.

DIGITÁLNÍ OBSAH
- Balíček postavy Pána stínů Háda - Ovládněte moc stínů a tajemství! Obsahuje zbroj, přilbu, koně, křídla a fénixe s Hádovými motivy.
- Zbroj s Hádovými motivy: Výbava vhodná pro vládce podsvětí. Ti, kteří ji nosí, získají vládu nad stíny a tajemstvími.Přilba: Hádés, prohnaný vládce stínů, se mezi stíny podsvětí pohybuje neviděn.
- Kůň: Když se jezdec zadívá do očí tohoto koně, může ho přepadnout touha vyrazit do jiného světa. Ale i když vstoupíš do prázdnoty, Propast bude následovat.
- Křídla: Tato křídla umožňují nositeli volný pohyb v Podsvětí, kde může odhalit všechna jeho temná tajemství.
- Fénix: Fosfor, Posel žalu. Temné peří tohoto ptáka přináší pouze zprávy o smrti a žalu z Podsvětí.
- Orionův balíček požehnaných zbraní - Ovládněte moc Oriona a souhvězdí díky tomuto balíčku nebeských zbraní. Obsahuje skiny s motivy Oriona pro meč, sekeru a luk.
- Meč: Legenda praví, že tato čepel je dost ostrá na to, aby vyřízla hvězdu z nebes. Hrdiny, který nosí tento meč, se bojí i samotná souhvězdí.
- Sekera: I ta nejkrásnější padající hvězda žárlí na ostří této bájné sekery.
- Luk: Použij sílu padající hvězdy, až budeš z tohoto luku střílet šípy kosmickou silou.
- Duhová křídla - Každý pramen každého chocholku v sobě obsahuje všechny představitelné barvy duhy. Tato křídla jsou Daidalova pýcha.

Immortals Fenyx Rising Gold Edition - obrázky a screenshoty

productsimages/9108589/thumbnails/th_3180951.jpgproductsimages/9108589/thumbnails/th_4555124.jpgproductsimages/9108589/thumbnails/th_5034492.jpgproductsimages/9108589/thumbnails/th_800977.jpg
productsimages/9108589/thumbnails/th_8799785.jpg