Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Warhammer 40,000: Space marines - Tactiacal Squad | Výrobce: GamesWorkshop
Cena: 784,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 949,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 99120101316
 
 

Warhammer 40,000: Space marines - Tactiacal Squad pro Warhammer 40.000 - popis


Taktické oddíly jsou páteří jakékoli armády vesmírných mariňáků. Drží půdu pod nohama; poskytovat palebnou podporu a nabíjet krvavé melee, jak káže neustále se měnící válečné divadlo.

Tato krabička obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření vysoce personalizované taktické jednotky 10 osob, včetně seržanta a speciální zbraně. Existuje tolik možností a dalších podrobností za předpokladu, že vám doporučujeme věnovat nějaký čas prohlížení výše uvedených fotografií, abyste je všechny plně ocenili.

Vesmírní mariňáci

Za účelem vybudování taktické jednotky dostanete 11 front trupu (z toho 10 jedinečných designů); 10 různých póz pro nohy; 16 různých hlav (13 s přilbami, 3 bez hlavy); 22 ramenních vycpávek; 10 batohů (z toho 9 jednotlivých designů); a 10 sad levé a pravé paže.

Zbraně

K dispozici je 10 jedinečných boltgunů, gravgun, meltagun, plazmová zbraň, flamer, raketomet (včetně batohu a náhradních střel). Seržant může být vyzbrojen kombinací silové pěsti, silového meče nebo řetězového meče a plazmové pistole, gravitační pistole nebo šroubové pistole. Můžete také vyrobit kteroukoli z následujících kombi-bolter - combi-grav, combi-melta, combi-plasma nebo combi-flamer. Družstvo může být také vyzbrojeno melta bombou, výběrem bojových nožů a dostatkem granátů Frag a Krak pro vyzbrojení každého vesmírného mariňáka.

Extra vybavení

Jako by to nestačilo, dostanete také: zadní banner pro seržanta (s výběrem ze 3 různých vrcholů bannerů); pouzdrová šroubová pistole; zaměřovací obory pro boltguns; pergameny a pečetě čistoty; sáčky na munici; auspex; a 3 náhradní ruce (1 ukazující, 1 drží granát a 1 drží nábojnici).

Tato plastová sada obsahuje 179 komponentů, z nichž lze vytvořit 10člennou taktickou jednotku (a ještě mnohem více!). Zahrnuty jsou také 2 Ultramarines Infantry Transfer Sheet, pomocí kterých lze přidat ikonografii kapitol a označení družstva.

Tato sada je dodávána nelakovaná a vyžaduje montáž - doporučujeme použít Citadel Plastic Glue a Citadel Paints.