Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Blood Bowl - Old World Alliance & Underworld Denizens Pitch and Dugout Set | Výrobce: GamesWorkshop
Cena: 784,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 949,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 99220999014
 
 

Blood Bowl - Old World Alliance & Underworld Denizens Pitch and Dugout Set pro Deskové hry - popis


Stadiony Blood Bowl, které se zdají být zjevně vytvořeny pro regulaci, přicházejí v oslnivé paletě vzhledů, typů a ... pachů. Jeden byste mohli najít jako opravdové centrum zábavy, se stánky sokolnatým zbožím a místním občerstvením, kde další je špinavá, špinavé a nebezpečné doupě darebáků. Většina z nich je směsí obou.

Tato oboustranná deska zobrazuje dvě zcela odlišná hřiště, jedno pro tým Old World Alliance a druhé pro Underworld Denizens. Na jedné straně najdete dlážděné tržiště, spěšně odbavené na hru. Sudy, lahve, stoly a stánky obklopují okraje hřiště a koncové zóny jsou vyznačeny růžovými a krémovými vzory. Otočte jej a vyhledejte jeskynní hřiště, poseté zlověstně zářící houbou. Praskliny v kameni byly napraveny a zbytky nešťastných obětí lze vidět náhodně. Koncové zóny jsou označeny zářící zelenou kontrolou.

Balíček obsahuje dvě oboustranné výkopy, které odpovídají dvěma stylům hřiště. Každý výkop je vybaven obvyklým Score trackerem, Reserve, Knocked-out a Serious Injury boxes a re-roll trackerem. Najdete zde také pravidla představující konkrétní rysy obou stran hřiště.