Noční mise ze Sniper Ghost Warrior
 City Interactive novinářům nedávno předvedli svoji první konzolovou střílečku Sniper: Ghost Warrior, ve které se ujmete role odstřelovače a pokusíte se odstranit diktátorský režim v jedné fiktivní jihoamerické zemi. Důležité je předeslat, že navzdory názvu hry budete za odstřelovače hrát pouze v případě jedné postavy, zatímco v roli té druhé si užijete klasické přestřelky se spoustou automatických pušek a kulometů.

První misi v roli odstřelovače zažijete v noci v džungli, kde se budete muset plížit z místa na místo a postupně cílit na ozbrojené nepřátelské hlídky. V dolním rohu obrazovky budete mít ukazatel toho, nakolik si vás protivník již všimnul, přičemž pokud to necháte dojít daleko, nepřátelé vás konečně poznají, spustí alarm a také palbu. Namísto automatického uzdravování vás však ve hře čeká tradiční způsob hledání lékárniček.

Když vytasíte zbraň, na obrazovce se objeví další ukazatel - totiž tepu vašeho srdce. Pokud jste tedy právě přestali běžet, netěšte, že se vašemu rozpumpovanému srdci podaří zklidnit a dovolit vám přesnou střelu (na realismu tomu všemu přidávají i autenticky nahrané zvuky tepajícího srdce). Samotný hledáček zbraně pak prý reflektuje vzdálenost, cestu kulky atd. V případě nouze si budete moci aktivovat tzv. mód Focus, při kterém se zpomalí čas a vy tak budete moci lépe zamířit. A pokud se podaří, hra už v bullet-timu zůstane a dá vám vychutnat, jak přesně jste se trefili.

Sniper: Ghost Warrior -OFFICAL TRAILER

            

Sniper: Ghost Warrior pro PC a Xbox 360

     

Sniper: Ghost Warrior by měl zabrat okolo deseti hodin hracího času a vyjde v červnu pro PC a Xbox 360