SOUTĚŽ BYLA UKONČENA, VÍTĚZOVÉ JSOU VYHLÁŠENI NA NAŠEM FACEBOOKU.

Máte rádi závodní hry a jízdu v terénu? Pak je právě pro vás připravena tato soutěž o hry Gravel, kterou jsme připravili ve spolupráci s vydavetelem Comgad.

Do soutěže se můžete zařadit správnou odpovědí na soutěžní otázku. Vaši odpověď je nutné umístit do komentářů pod příspěvkem a nezapomeňte přidat preferovanou platformu tedy PS4 či XONE, na našich facebookových stránkách ZDE! Soutěže se může účastnit pouze osoba žijící na území ČR.

Soutěžní otázka

Je ve hře možné jezdit s vozem Hummer H1?

a) ANO
b) NE

Soutěž bude probýhat do soboty 17. března. Vyhlášeni budou dva výherci soutěže. Jeden pro platformu Playstation 4 a jeden pro platformu Xbox One.

Informace o hře

Dokonalá off-roadová výzva: prozkoumejte exotické lokace, řiďte ikonická vozidla v extrémních podmínkách, porážejte šampiony a staňte se bezkonkurenčním mistrem off-roadu. Gravel oslavuje off-roadové závody tím, že vás zavede na exotické lokace po celém světě a představí vám pár těch nejúžasnějších vozidel, jaká byla kdy vytvořena. Staňte se mistrem ve čtyřech napínavých disciplínách a buďte součástí té nejskvělejší off-roadové soutěže, kterou svět kdy poznal. Hra Gravel, která využívá kompletní potenciál Unreal Engine 4, dodá každé lokaci nevídanou úroveň detailnosti a představuje přístupnou zábavu pro všechny. Díky fotorealistické grafice, dynamické denní době, systému počasí, působivému nasvícení, částicovým efektům a úžasné fyzice si tuto hru může užít každý. Mezi dechberoucí lokace, ve kterých mohou hráči závodit plnou rychlostí, patří lesy, zasněžené hory, duny či poušť.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Herní režim Wild rush
Ty nejdivočejší lokace z celého světa představují dokonalé závodiště, na kterém se bude odehrávat show Offroad Masters. Na těchto tratích se budete moct předvést a rozdrtit své protivníky, protože se nebudete muset držet zpátky.

Herní režim Cross country
Široké otevřené mapy jako stvořené pro závody s protivníky, kde můžete projíždět kontrolními body anebo je jen tak volně zkoumat. Jezděte bez hranic a ukradněte si show sami pro sebe!

Herní režim Speed cross
Rozpoutejte boj na skutečných tratích a předveďte své opravdové schopnosti offroadového řidiče!

Herní režim Stadium circuit
Arény plné velkolepých skoků: užijte si řev davu a předveďte se svým vozidlem extrémní akrobacii!

Gravel channel
Všechno, co v Gravel děláte, je show: Offroad Masters, které pořádá Gravel Channel, je tou nejdivočejší offroadovou show na světě a vy máte nárok na to, abyste porazili mistry a zaujali nejvyšší místo v soutěži. Postavíte se této výzvě?