SOUTĚŽ BYLA UKONČENA! VÝHERCI JSOU DOSTUPNÍ NA NAŠICH FACEBOOKOVÝCH STRÁNKÁCH

Ve spolupráci s distributorem Playman jsme pro vás připravili soutěž s očekávaným farmářským simulátorem Pure Farming 2018, který u nás vychází v české lokalizaci a to včetně konzolových verzí.

Do soutěže se můžete4 zařadit správnou odpovědí na soutěžní otázku. Vaši odpověď je nutné umístit do komentářů pod příspěvkem na našich facebookových stránkách ZDE! Soutěže se může účastnit pouze osoba žijící na území ČR.

Soutěžní otázka

V jakém roce byla založena společnost Zetor?

a) 1846
b) 1942
c) 1946
d) 2007

Soutěž bude probíhat do úterý 13. Března. Kdy budou vyhlášeni všichni tři výherci soutěže a opět na našem facebooku.

Ceny v soutěži

1) Hra PC Pure Farming 2018 + hrnek Zetor červený + samolepky + klíčenka Zetor
2) Hrnek Zetor červený + samolepky + klíčenka Zetor
3) Hrnek Zetor černý + samolepky + klíčenka Zetor

Něco o hře Pure Farming 2018

Využijte nejnovější technologie a nejmodernější licencované stroje ke správě své vlastní farmy. Ve hře je dostupné prostředí evropské, asijské i americké, tudíž můžete pěstovat typické plodiny pro tato podnebí, namátkou jmenujme kávovník a olivy. Hra nabízí tři unikátní mody s různorodou hratelností, která potěší nováčky i veterány žánru.

VŠE LICENCOVÁNO
Nasaďte galoše a vydejte se na svou virtuální farmu, v níž můžete dělat téměř vše. Od chovu zvířectva, pěstování plodin, výsadby sadů, skleníky, až po zelenou energii. K tomu všemu vám budou pomáhat stroje od věhlasných značek jako Zetor, Landini, McCormick, DAF, Mitsubishi a mnoho dalších. Vzhledem k plnohodnotným licencím jsou všechny tyto mašiny deatilně provedeny do posledního šroubku.

GLOBÁLNÍ FARMAŘENÍ
Pure Farming 2018 je první hra, nabízející ucelený globální zážitek. Cestujte mezi svými farmami v Itálii, Kolumbii, Japonsku a USA, přičemž se na těchto místech vypořádejte se specifickým klimatem a použijte zemědělské stroje, které doposud nebyly v žádné jiné simulaci, namátkou jmenujme třeba stroj na sázení rýže.

PRO VŠECHNY
Tři různorodé módy nabízí volnost, ale zároveň výzvu při vedení svých farem. Hru si užijí jak nováčci, tak veterání farmaření. Všichni si pak užijí dechberoucí krajiny čtyř kontinentů v realistické grafice.