Konečně je tu okamžik na který fanoušci čekají již od podzimu, Ubisoft dnes oficiálně potvrdil, že Assassin Creed III. se představí na pultech obchodů 31. října 2012 a vyzve hráče k prožití americké revoluce, tak jak nebyla doposud nikdy a nikde zaznamenána. Největší projekt v historii Ubisoftu rovněž představí nového hrdinu pro toto období.

Assassin Creed III


Po vývoji trvajícím déle než tři roky a s dvakrát větší výrobní kapacitou než jakou měla jakákoliv jiná hra Ubisoftu, se Assassin Creed III představí na Xbox 360, PlayStation 3, Windows PC a je rovněž ve vývoji pro novou platformu od Nintenda Wii U. Na Assassin Creed III pracuje Ubisoft Montreal ve spolupráci s dalšími šesti studii Ubisoftu.

Assassin Creed III


Na pozadí americké revoluce koncem 18. století, Assassin Creed III představí nového hrdinu, Ratohnaké:ton, napůl domorodý američan, napůl angličan, osvojující si jméno Conner, který se stává novým hlasem spravedlnosti ve starověké válce mezi Templáři a Asasíny. Hráči se stanou Asasínem uprostřed boje za svobodu proti bezohledné tyranii, nabízející nejstylizovanější bojové možnosti, jaké byly kdy představeny. Assassin Creed III se odehrává v době Revoluční války v Americe, jež vezme hráče na pouť nezkrotnou divočinou, nazvanou prostě „frontier“, do vibrujících, rozrůstajících se koloniálních měst a samozřejmě na intenzivní a chaotické bojiště, kde se Georgie Washington a jeho kontinentální armády potkávají s impozantní britskou armádou.
 

Assassin Creed III


Assassin Creed III stojí na zcela novém enginu, Ubisoft-AnvilNext přinášejícím naprostou revoluci v sérii díky vizuální kvalitě, modelování postav a umělé inteligenci. Assassin Creed III nabídne průkopnickou ohromující grafiku, přivádějící koloniální Ameriku k životu.
"Assassin Creed III nabízí nejexpanzivnější prostředí jaké se v sérii kdy objevilo, společně s novým vzrušujícím hrdinou a exponenciálně více herními vlastnostmi," řekl Yves Guillemot, generální ředitel společnosti Ubisoft. "Ať už jste dlouholetý fanoušek Assassin Creed, nebo se s Asasíny potkáváte poprvé, budete žasnout nad nekončícím rozsahem herních možností i celého prostředí jaké Assassins Creed III. nabídne".

Assassin Creed III


Sběratelská edice Assassins Creed III. bude v České republice rovněž v prodeji, více informací vám však přineseme až koncem března.

Nové artworky k Assassins Creed III. také objevíte v Assassins Creed Recollection určeným pro iPad.