Wake Up! Gamers – 12.01.2016

 

Přáli byste si hru na motivy Olympijských her v Riu 2016? Tak Nintendo vám tuto možnost zařídí. V březnu se totiž na Nintendo 3DS podívá Mario and Sonic at the Rio 2016 Olympic Games. Verze pro WiiU by měla následovat poté.

Dead Island 2 se zdá být mrtví. Společnost Deep Silver ji nezařadila ani do své prezentace titulů na dnešní rok.

Vlastníte Xbox One a předplatné EA Access? Pak si nové tituly EA jako Unravel, PvZ: Garden Warfare 2 a EA Sports UFC 2 zahrajete již o 5 dní dříve a navíc máte 10 hodin na hraní, co by zkušební verzi. Pro zajímavost: Ve zkušební době je například možné dohrát příběhově nové Need for Speed. Unravel ku příkladu si můžete zahrát s EA Access již 4. února.

Stará generace konzolí se ho nedočkala, ale mobilní zařízení ano. Pochopitelně je zde řeč o bojovce Mortal Kombat X, která krom Xbox One, PS4 a PC, zavítala také na mobilní zařízení a zde se můžete podívat na porovnání této verze s tou z PS4.

Remake plošinovky Ratchet and Clank vyjde 20. dubna. Je zde však otázka jestli hra nebude zastíněna jinou a mnohem silnější hrou, tedy Uncharted 4.

U Uncharted 4 ještě zůstaneme. A s poněkud nemilou zprávou a to takovou, že ve čtvrtém Uncharted se rozloučíme na dobro s hlavním hrdinou Nathanem Drakem. Mnozí spekulují, že může ve hře dojít i k jeho smrti. Podle slov vývojářů se však bude jednat pouze o uzavření této kvadrologie a Nathanova příběhu. Tedy nikde není zmíněno, že další Uncharted již nebude, pouze nebude s doposud známým hrdinou.

Další novinkové Wake Up! Gamers naleznete v sekci Aktuality a Novinky