Wake Up! Gamers - 13.1.2016

Homefront: The Revolution potvrzeno datum vydání v Evropě na 20.května 2016. K této příležitosti byla ještě oznámena uzavřená kooperativní beta, jenž však bude spuštěna pouze na Xbox One a stane se tak letošního února.

Dnes vychází další díl Assassins Creed Chronicles tentokrát s podtitulem India. Můžeme potvrdit, že tento díl disponuje kompletní českou lokalizací.

Kompilace QuanticDream Collection vyjde pravděpodobně začátkem března a bude obsahovat remastery her Heavy Rain a Beyond Two Souls.

Prodej Sony Online Entertaiment má první oběť v rámci PS4 exkluzivit. Hra DC Universe Online se brzy dočká vydání své verze na Xbox One. Postupně mají následovat i další hry jako Planetside 2, H1Z1, či EverQuest Next.

V letošním roce se dočkáme tří videoherních filmových zpracování. A to konkrétně Ratchet and Clank plánovaný na konec jara, Warcraft: První střet plánovaný na červen a Assassins Creed plánovaný na konec letošního roku

Šéf studia Rockstar North Leslie Benzies končí. Práce na posledním GTA V ho jistě velice zmohla a tak si chce užít zaslouženého odpočinku. Dopředu však říká, že jeho odchod je definitivní.

Další novinkové Wake Up! Gamers naleznete v sekci Aktuality a Novinky