Wake Up! Gamers - 15.1.2016

 

Těšíte se až si na své PS4 plnohodnotně osedláte opancéřované oře? Tedy tanky? Tak pro vás mám dobrou zprávu. World of Tanks pro PS4 přejde do plné verze již 19.ledna a navíc nebude vyžadovat PS Plus, tedy v jistém slova smyslu. Jelikož předplatitelé budou mít řadu výhod a bonusový obsah.

Vývojářské studio Capcom Vancouver nejspíše dělá na nové hře. Jedná se o autory série Dead Rising a podle všeho chtějí na svém novém dítku využít Unreal Engine 4. Tak uvidíme, co se z toho vyvrbí.

Také vás oslnila plošinovka od EA s názvem Unravel? Tato hra vychází již 9.2.2016, pro majitele Xbox One a EA Access dokonce 4.února. A pokud si potrpíte na sběratelských figurkách, pak právě pro vás vytvořili vývojáři návod, jak si vyrobit svého Yarnyho.

A je to potvrzeno! Nový Hitman, který nenese žádný podtitul nakonec vyjde opravdu epizodicky. 11. března tak vyjde startovní balíček na PC/PS4/XONE za sníženou cenu cca 399,- kč a  bude obsahovat pouze prolog a misi v Paříži. Následovat pak napříč rokem budou mise v Itálii, Maroku, Thajsku, USA a na Vánoce nás čeká Japonsko. Každý z následujících balíčků si pak pořídíte za cca 259,- kč. Pochopitelně po zkompletování celé hry nás čeká i její krabicová Complete Edition. No jsem zvědav jak se z tohohle nový Hitman vylíže.

V Respawn Entertaiment hledají level designera pro jejich novou third-person hru, která bude vyvíjena po boku pokračování TitanFall 2.

Je smutné, že multiplayerová asymetrická hra Evolve se nedočkala příliš velkého úspěchu, byť byla v recenzích poměrně dobře přijata. To vše mělo za důsledek zlevnění hry v zahraničí na 10 dolarů. No třeba to hře pomůže.