Wake Up! Gamers - 22.1.2016

Do zpětné kompatibility pro Xbox One míří další desítka her. Spousta z nich vám asi nic moc říkat nebude, ale jedna by měla do zpětné kompatibility byl totiž zařazen Zaklínač 2 Vrahové králů. Dále jsou nově v tomto režimu spustitelné hry Sam and Max Save the World, Aegis Wing, Counter-Strike: Global Offensive, Age of Booty, Space Giraffe, Soulcalibur, Skullgirls, Jeremy McGraths Offroad, Small Arms. Divize Xboxu se také nechala slyšet, že nyní bude hry chrlit v rychlejším tempu i po jedné nové, aby se proces co nejvíce urychlil a hráči měli co nejdříve přístup k co nejvíce hrám.

Star Wars Battlefront se brzy dočká nové mapy a několika nových kostýmů pro hrdiny Luka a Leiu. Mapa má být situována na Tatooine a to nejlepší je, že celé toto rozšíření bude zdarma pro všechny. Podle vývojářů se v budoucnu máme dočkat i dalších takovýchto rozšíření mimo season pass.

V novém Uncharted 4 se dočkáme volby dialogů během rozhovorů. Bohužel vaše volby budou mít nulový dopad na celý příběh a mají zde spíše informativní charakter, který vám má nastínit pozadí děje. Tedy jestli o to budete stát.

Báli jste se, že se okradete o den bety The Division? Pak se nebojte, betu budete moci stáhnout celé dva dny předem, tudíž by vás již tyto obavy neměly trápit.

Microsoft uspořádá 25. února předváděčku her pro Xbox One a Windows 10 z první poloviny letošního roku. Stane se tak v San Franciscu.

PC hráči se konečně dočkali své demoverze k závodní hře Sébastien Loeb Rally Evo. Demo je k dispozici na platformě Steam od včerejšího dne. Demo bylo uvolněno celý měsíc po konzolových verzích.