Wake Up! Gamers - 7.1.2016

 

Zdá se, že Killing Floor 2 nebude tak úplně konzolově exkluzivní pro PS4. Vývojáři se nechali slyšet, že Xbox One verze nejspíše vznikne hned jak se dokončí verze pro PS4 a PC.

Hlavní hlava vývoje Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, Hideo Kojima, bude v únoru uveden do Síně slávy Academy of Interactive Arts and Sciences v Las Vegas.

Na obálce FIFA 17 nebude Lionel Messi. Tomuto fotbalistovi končí s EA smlouva a tento herní magnát ji nemá chuť obnovovat. Tak se uvidí, kdo bude na obálce dalšího dílu slavné fotbalové videoherní série. Máte svůj tip? Napište nám ho do komentáře na náš facebook pod tuto novinku.

Na světlo světa se derou další spekulace o datu vydání hry Mafia 3. Podle amerických řetězců BestBuy, Amazon a GameStop, vyjde hra již 26. února 2016. Naše zdroje od českého distributora však uvádí datum vydání 30.8.2016. Tak kde je pravda se ještě ukáže.

Vypadá to, že pirátské hry by mohli úplně vymizet z tohoto světa a to poměrně v krátkém časovém intervalu. A to celé díky proti-pirátské ochraně Denuvo, která je i pro veškeré crackery velmi složitým oříškem a to hlavně v posledních fázích hacku. Sice je pravdou, že se s touto ochranou podařilo pár her crackout, ale zdaleka jich není mnoho a vypadá to, že hackeři už pomalu vzdávají crack k Just Cause 3.

Těšíte se na nové Ghost Recon Wildlands, ale máte strach, že jej nebudete moci hrát sami? Tyto obavy právě smetli ze stolu vývojáři. Dle jejich slov si hru vychutnáte i sami.  Avšak musíte počítat s tím, že vaše živé partnery nahradí umělá inteligence. Tedy se jedná v podstatě o něco, co jsme mohli vidět i v loňském HALO 5 Guardians od 343 Industries.

Wake Up! Gamers - 6.1.2016
Wake Up! Gamers - 5.1.2016