Wake Up! Gamers - 8.1.2016

 

Máte rádi legrační živé květiny a brumlající zombíky z akční multiplayerovky Plants vz Zombies: Garden Warfare? Pak vás jistě potěší, že od 14. do 18. ledna 2016 bude probíhat otevřená beta na Xbox One a PS4 Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2.

Virtuální realita Oculus Rift se ukázala s prodejní cenovkou, její hodnota je 19 000,- korun. Což je poměrně drahá záležitost. Ale podle slov jednoho z vývojářů tohoto zařízení je tento produkt opravdu levný, tedy vzhledem k tomu, co by Oculus Rift měl nabídnout. A to jsem si říkal, že Playstation VR je se svými devíti tisící drahé.

Vesmírná dobrodružná hra Adr1ft vyjde pro osobní počítače již v březnu a to jak v klasické verzi, tak i pro zařízení Oculus Rift. Konzolové verze by měly vyjít následně během několika měsíců, avšak bez podpory virtuální reality. Touto hrou chce odstartovat svou kariéru zatím neznámé studio Three One Zero, které hru bude vydávat pod 505 Games.

Letošní rok bude pravděpodobně ochuzen o další z xboxových exkluzivit. Týká se to MMO pirátského RPG Sea of Thieves od studia RARE, kteří momentálně nabírají další posily do vývojářského týmu.

Pokračování hororu Outlast 2 se bude odehrávat ve stejném světě, avšak se již nevrátíme do známého sanatoria z jedničky. Nýbrž nás čekají zcela nové postavy a nové prostředí. No, doufám, že se budeme bát minimálně stejně jako u jedničky.

Na závěr tu máme jeden bonus v podobě živé Jill Valentine z Resident Evil, tedy její dokonalé zpodobnění Julií Voth.

 

Další novinkové Wake Up! Gamers naleznete v sekci Aktuality a Novinky