Ke příležitosti vydání konzolové verze závodního simulátoru Assetto Corsa připravujeme malou Launch party tohoto titulu, jenž bude zahrnovat i závodní turnaj v této závodní modle. Tato akce se bude konat za podpory společnosti Comgad, která do závodu poskytne hmotné ceny a na vítěz si odnese tento titul zdarma.

Turnaj bude veden formou vyřazovacích časových závodů a všichni jezdci budou danou trať absolvovat ve stejném voze, aby měli všichni stejné podmínky. Vozidlo a trať pro daný duel bude vždy vybráno náhodně.

Nyní něco málo k pravidlům:
1) V daném kole proti sobě budou stát vždy dva hráči, jenž spolu budou bojovat o postup dále. (Půjde o klasickou metodu vyřazování formou pavouka)

2) Každý z hráčů bude mít vždy dvě kola na jízdu, kdy se mu bude vždy počítat to rychlejší kolo. Hráč s rychlejším časem postupuje dále

3) Samotné závody budou ježděny na volantu Thrustmaster TX 458 Italia FF

Informace pro zájemce
- Do turnaje se bude možné přihlásit formou přihlášky na zaslanou na náš email podpora@kuma.cz, případně zanechanou zprávou na našem facebooku. Popřípadě je možná i registrace přímo na místě

- Zájemci stačí zaslat své jméno a příjmení, email, či telefonní číslo

- Turnaj se bude konat v pátek 26.8.2016, tedy v den vydání hry a startovat se bude v 16:30

- Samotné jízdy budou startovat v 17:00 téhož dne

- Startovné bude symbolických 20,- kč

UPDATE: Pro výherce jsou připraveny věcné ceny, které do turnaje věnovala společnost Comgad. Výherce turnaje si pochopitelně odnese jednu kopii hry Assetto Corsa. Další ceny jsou různé figurky od Disney Infinity a nabíječky do auta.

To celé se bude konat v herně Kuma.cz, adresa jest Sokolovská 691, Tachov

Soutěž je určena pouze pro obyvatele České republiky.
- Výherci budou vyhlášeni po skončení soutěže.
- Každý člověk se může zúčastnit jen jednou.
- Výhry nemohou být vymáhány soudní cestou.
- Pořadatel si vyhrazuje právo na zrušení soutěže