F1 2013? Rozhodně ano!

F1 2013Máte rádi burácející motory na okruzích po celém světě? Tak to vás jisto jistě potěší zpráva, že série her podle závodů Formule 1 bude pokračovat i tento rok. Oznámili to Codemasters v tiskové zprávě.

Takže na co se můžeme těšit? Určitě na vozidla, jezdce a tratě ze sezóny 2013 a zároveň na nová pravidla, která vzešla v platnost v tento ročník této závodní série. F1 2013 nabídne také zcela nový classic mod, jež namluvila legenda závodů formule Murray Walker. Můžete tak hrát za závodníky 80. let jako jsou například Nigel Mansell, Mario Andretti, Emerson Fittipaldi, Gerhard Berger a další, a zároveň se budete prohánět na tehdejších okruzích, mezi něž patří například Circuit De Jerez či Brands Hatch. Tento mod bude součástí také time trialu, split-screenu a online multiplayeru. Co se týká vozidel, ta byla také implementována z tehdejší doby, takže narazíte na vozy od Ferarri, přes Williams až po Lotus.

Dále hru rozšíří Young Driver’s Test Mod. Zde se můžete naučit řídit nezbedné formule na okruhu Yas Marina. Návrat čeká také mód Grand Prix a také se nevyhneme integraci RaceNet, jež je součástí všech nových her společnosti Codemasters.

Hra bude k dostání 4.10.2013 a vyjde na platformy PC, Xbox 360 a PS3.

F1 2013