Zemědělství je základem každého státu, tak hurá na pole!!!

Traktor 3 simulátor

Vydavatelství TopCD je už poměrně známé jako taková "kolébka" herních simulátorů všeho druhu. Z naší kolekce vyčnívá zejména jeden úspěšný hit a to série Traktor Simulátor, která se zapsala mezi absolutně nejlépe prodávané hry na českém trhu. První díl, který ještě nesl v názvu českého výrobce traktorů Zetor, byl nejprodávanější hrou podzimu 2009. O tomto titulu se nezmiňujeme náhodou. Rádi bychom totiž oznámili, že se v nejbližší době vydáme třetí díl série - samozřejmě s českými titulky a za tradiční cenu.

Traktor Simulátor 3 pokračuje ve šlépějích svých předchůdců a nabízí opět o stupeň lepší hratelnost a technickou kvalitu. Opět se můžete těšit na záplavu traktorů, kombajnů a všemožných řezaček, kultiváto-rů a dalších doplňků. Farmaření a herní ekonomika se točí kolem trojlístku zemědělství, chov dobytka a nákup/prodej strojů, přičemž do něj zasahují další detaily jako proměnlivé počasí, tankování benzínu, starost o krmivo, hnojivo atd. Třetí díl má vylepšenou grafiku a fyziku pohybu, propracovanější herní prostředí.

Traktor 3 simulátor

Nejnovější verze fenoménu jménem Traktor 3 simulátor, který se v minulých letech zařadil mezi nejprodávanější herní série na českém trhu. Třetí díl opět pokročil o krok dále předevších ve zpracování prostředí, grafice a pokročilejší fyzice pohybu. Idylické venkovské prostředí se jako v minulých dílech změní v prosperující farmu, kde to šlape a kde se traktory nezastaví celý den. Základní trojlístek plodiny-chov dobytka-správa strojů zůstává zachován. Posečená trává může posloužit jako krmivo a hnůj z chléva jako hnojivo využitelné na polích. Výtěžky z farmy a chléva (mléko, maso, prodeje dobytka nebo obilí) lze prodat na více místech na mapě.

Dobře si rozmysli, čím oseješ pole a jakou techniku nakoupíš, abys dobře vypěstoval a sklidil. Zvířata se musí dobře krmit a chlév se neobejde bez údržby. Když půjde vše dobře a dobytek se začne množit, můžeš pak na trhu prodávat mladé kusy. Farmařením si vybuduješ finanční zdroje umožňující další růst farmy. Modernější stroje ti umožní pracovat rychleji a obhospodařovat větší lány půdy. Nepřepal začátek, abys měl dost financí na další nákupy nebo opravy porouchaných strojů. A že bude z čeho vybírat - pluhy, secí stroje, lisy či samosběrací vozy dělané podle skutečných předloh, kombajny a traktory, prostě tradičně bohatý vozový park.

• tradiční simulátor farmaření - orání polí, volba osiva, hnojení, sklizeň, prodej, volně přístupný svět
• rozvoj farmy, vylepšování garáží/chléva/sila, nákup strojů a benzínu
• chov krav, ovcí, koní, koz, prasat, slepic a hus
• podstatě vylepšená grafika - realistická tráva a modely vozidel i dobytka
• velký vozový park se skutečnými zemědělskými stroji od výrobců Deutz-Fahr, Krone, Horsch aj.
• vylepšené 3D prostředí se spoustou detailů, nová vesnice, benzínka, továrna ap.
• vylepšená okolní doprava
• nový nastavitelný denní/noční režim, nové vizuální efekty
• počítačem řízení pomocníci
• nový systém nápovědy a tipů
• podpora joysticků a gamepadů
• kooperativní síťový režim s podporou chatu
• plně konfigurovatelné klávesové příkazy

Termín vydání: červenec 2012
Lokalizace: české titulky
Žánr: zemědělský simulátor
Doporučená MOC 299 Kč