Wake Up! Gamers  - 27.1.2016

 

Jeden z vývojářů EA vyzradil, že se chystá nová hra z universa Star Wars. Mělo by jít o nástupce velmi povedené akce Republic Commando. Hra se má jmenovat Star Wars: Imperial Commando a má vyjít na platformách PC, Xbox One, PS4 a také na ještě pořádně neoznámené Nintendo NX. Ve hře bysme se měli zhostit čtyřčlenného týmu, kdy jeden z vojáků je vždy velitelem. Hru by tak mělo být možné hrát v režimu solo, tak v kooperaci až čtyř hráčů dohromady. Mělo by jít o stejný systém, jaký byl použit například v HALO 5 Guardians.

Máme tu další spekulaci a to na konto Quantum Break podle Brazilské ratingové společnosti by tato hra exkluzivní pro Xbox One měla časem vyjít i na PC. Zda je to pravda či ne, to jsou zatím jen domněnky. Osobně jsem věřil, že tato hra platformu PC navštíví a počítám, že se tak stane rok po vydání na XONE. Ostatně stejně jako tomu bylo u předešlého titulu studia Remedy a to Alan Wake.

Jste milovníky cellshadové grafiky a komiksu Žilvy Ninja? Pak má pro vás Platinum Games překvapení v podobě nové hry Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan. Hra by měla vyjít na všechny hlavní platformy a dokonce i na konzole minulé generace.

V období mezi Alphou a Betou multiplayerové akce The Division se opravilo na 10 tisíc chyb. Hru je možné již nyní stahovat, aby byla beta verze ready, 28.1. pro XONE a 29.1. pro zbylé platformy.

Máme tu několik nových informací o DLC ke Star Wars Battlefront. První z nich je, že se otevřenou dnešním dnem herní režimy Blast, Droid Run, Drop Zone, Hero Hunt a Heroes vs Villains na Tatooine mapě, která doposud byla pouze v solo režimu, jedná se o Raider Camp. V únoru se pak máme dočkat nové survival mise na Hoth a na téže planetě i novou mapu pro Walker Assault, Supremacy, Fighter Squadron a Turning Point. Poslední zmíněný režim se pak rozšíří i na zbylé mapy ve hře, které dosud byly v režimech Walker Assault a Supremacy. Březen bude pak ve znamení Endoru a nové mapy pro tři výše zmíněné mody a zároveň přibude mapa pro Survival mod na Tatooine. Všechny doposud zmiňované mapy budou v rámci updatu zdarma. Zároveň však v březnu vyjde první ze čtveřice placených DLC, která jsou součástí Season Passu. Rozšíření ponese název Outer Rim a rozšíří nám hru o továrny na Sullustu, bitvy v paláci Jabba the Hutta na Tatooine. Druhé DLC se ukáže během léta a bude nazváno příznačně Bespin a nebude se jednat o nic jiného než mapy v Oblačném městě. To asi nejlepší však přijde na podzim. To se dočkáme rozšíření Death Star. Zde se ocitneme na Hvězdě Smrti, nebo i v jejím vesmírném prostoru? Kdo ví. Na to si budeme muset počkat do podzimu. O posledním čtvrtém DLC zatím nejsou známy žádné informace.

Včerejším dnem vyšlo příběhové DLC k XONE verzi Rise of the Tomb Raider s podtitulem Baba Yaga: Temple of the Witch.